ROZLOSOVÁNÍ ZÁPASŮ A VÝSLEDKY NALEZNETE ZDE.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BABICE - Velehrad 3:1 (2:1)

Branky: 23. a 93. Doseděl K., 15. Forró M. - 16. Krchňavý D.

V sobotním hodovém dopoledni se za pěkného počasí hrál krásný fotbal. Hned ve 14. minutě hlavní rozhodčí nechal výhodu, když Horsák mířil sám na branku, ale jeho střela skončila vedle levé tyče. O minutu později zahrával Horsák rohový kop a hlavou se přesně trefil Forró. V 16. minutě z levé strany centroval Daněk a pěknou střelou srovnal na 1:1 Krchňavý. Ve 23. minutě opět zahrával rohový kop Horsák a na 2:1 zvýšil hlavou Doseděl. Ve druhém poločase domácí měli mírnou převahu a prosadili se až v 93. minutě a dočkali se i třetí branky, když nádherná střela od Doseděla skončila pod břevnem. Tři body skončily zaslouženě doma.

Nejlepší hráč: Michael Forró.

Zdroj: DOBRÝ DEN S KURÝREM

Huštěnovice - BABICE 0:1 (0:1)

Branka: 11. Doseděl K.

Domácí vstoupili do utkání nervózně, vázla jim rozehrávka a v obraně kupili chyby. V 11. minutě je proto technickou střelou potrestal Doseděl. I nadále byli hosté lepší na míči, ale nabízené náznaky šancí nedokázali přetavit ve druhý gól. To ve druhém poločase to byla jiná káva. Hra se vyrovnala, obě mužstva chtěla hrát fotbal a najednou přibyly i šance. Několikrát oběma brankářům pomohli jejich nejlepší bránící spoluhráči, tyče a břevna. Utkání bylo až do samého závěru vyrovnané. V samotném konci nastavení mohl srovnat Puškáč, ale mířil pouze do připraveného gólmana.

Nejlepší hráč: Martin Harásek.

Zdroj: DOBRÝ DEN S KURÝREM

FC BANÍK OSTRAVA - FC BABICE 11:2 (7:1)

Branky: 17., 26. a 50. Poznar, 39., 40. a 72. Chudík, 74. a 80. Vašek, 15. Baroš, 36. Hykel, 32. vlastní - 30. Horsák A., 55. Býček

Naše mužstvo se díky výhře v soutěži Kopeme za fotbal mohlo ve čtvrtek 5.10.2017 utkat proti týmu Baníku Ostrava a to přímo na legendárních Bazalech. Utkání, které se neslo v přátelském duchu, si naši hráči přijeli hlavně užít. I přesto, že oba týmy dělí od sebe propastných osm soutěží, se domácím podařilo otevřít skóre až v 15. minutě, kdy se prosadila legenda Baníku Milan Baroš. Průběh utkání byl především v režii domácích, ale i tak se nám podařilo vstřelit prvoligovému celku čestné dvě branky. Všichni hráči si utkání užili a shodli se, že to byla skvělá zkušenost.

Jankovice - BABICE 3:1

Branky: 53. Šustr V., 55. Němec K., 75. vlastní - 17. Horsák A.

V přímém souboji o první místo v tabulce hosté od začátku hráli kombinačně lepší nátlakový fotbal. Už ve 3. minutě vyzkoušel brankáře domácích Býček. Ve 12. minutě měl velkou šanci Forró, když z pěti metrů nastřelil hlavou tyč. V 17. minutě vystřelil Horsák a zakroutil míč do šibenice, 0:1. Domácí se osmělili a ve 34. minutě z pětadvaceti metrů vystřelil těsně vedle Brázdil. O minutu později měl šanci Hruška, když jeho střelu z dvaceti metrů bravůrně zlikvidoval gólman robinzonádou na roh. Ve 42. minutě krásně vystřelil Doseděl, ale neproměnil. Druhý poločas se otočil, domácí zabrali a předváděli bojovný a přesný fotbal. V 53. a 56. minutě hosté udělali v obraně školácké hrubky a domácí otočili zápas na 2:1. V 75. minutě uzavřeli hosté skóre na 3:1, když si vstřelili vlastní branku.

Nejlepší hráč: Aleš Horsák.

BABICE - Tupesy 5:0 (2:0)

Branky: 10. Škrabal M., 42. Doseděl K., 50. Býček L., 69. Horsák D., 79. Horsák A.

Kostelany - BABICE 1:3 (1:2)

Branky: 11. Mojžíš J. - 3. Forró M., 44. a 77. Horsák A.

BABICE - Traplice 6:2 (3:0)

Branky: 5. Doseděl K., 40. a 43. Škrabal M., 50. Býček L., 63. Horsák A., 90. Forró M. - 55. Kolínský T., 72. Blaha D.

Stříbrnice - Babice 0:7 (0:5)

Branky: 8., 10. a 61. Doseděl K., 45. a 68. Býček L., 34. Horsák A., 37. Škrabal M.

BABICE - Kudlovice 15:0 (6:0)

Branky: 30., 44., 53., 59., 60. a 64. Horsák A., 22. a 40. Forró M., 20. Litoš F., 67. Tomaštík R., 77. Horsák D., 82. Maňásek Z., 87. Bělíček K., 45. a 74. vlastní

Košíky - BABICE 3:0 (1:0)

Branky: 41. Kaštánek A., 63. Švejčara M., 88. Janováč Z.

BABICE - Sušice 6:0 (4:0)

Branky: 39. a 64. Horsák A., 11. Doseděl K., 29. Škrabal M., 31. Horsák D., 68. Býček L.

V prvním domácím utkání v nové sezóně se Babice představili proti sousedům ze Sušic. Během zápasu se ukázaly i nové posily Marek Škrabal z Napajedel, Jiří Daťko a Ondřej Doseděl ze Starého Města. Od začátku bylo utkání v režii domácích a hosty v podstatě nepustili k míči. Převaha na míči se projevila i ve skóre a už v poločase domácí vedli 4:0. Druhý poločas se už hrál ve volnějším tempu, přesto Babice přidali ještě dvě branky a zápas tak skončil 6:0. Babice tak získali první důležité body do tabulky.